Doprava & Vrátí

Návratové politiky


Zavázali jsme se k vaší úplné spokojenosti. Než si užijete rychlou & návratové politiky, je třeba nás kontaktovat s návratem dodací adresu před odesláním zboží zpět. A zkontrolujte, zda všechny položky odeslané zpět k nám musí být v jejich původním stavu, tedy ne nosit, změněn nebo omýt všech visaček.


Všechny objednané položky jsou správné položky, které si vyberete v našem online obchodě a je-li vrácení správné položky pro náhradu: všechny vrácené položky se vztahuje 15 % vysazování poplatek. Expediční a manipulační poplatky jsou nevratné.


My se nevztahují na přepravní náklady vrácení nebo výměny správné pořadí balíčku, budete zodpovědný za poštovné a manipulační náklady. Dále doporučujeme přidat sledování a pojištění pro vaši vlastní ochranu, když nemůžeme být zodpovědní za ztracená zásilka.


Testujeme naše produkty dříve, než jim nabízíme k prodeji. Pokud nemůžete použít některý z našich produktů, kontaktujte nás a my bude potěšením pomoci vám. Po použití nejsme odpovědnost za škodu na zboží. Doufáme, že se vám váš nákup od nás.


Mezinárodní doprava

Zasíláme výrobky do významných zemí po celém světě. Zvolte prosím zemi a měnu, kterou chcete nakupovat v a potom klepněte na tlačítko aktualizovat. Pokud vaše země není uvedena níže, zkontrolujte u nás v nadcházejících měsících jak budeme i nadále přidat země.