Všeobecné obchodní podmínky

Reklamační řád


Jsme odhodláni k vaší úplné spokojenosti. Předtím, než si budete požívat jednoduché výměnné a návratové politiky, musíte nás před odesláním zboží vrátit zpět. A ujistěte se, že všechny položky, které nám byly zaslány zpět, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, upravené nebo vyprané, se všemi značkami připojenými.


Všechny objednané položky jsou ty správné položky, které vyberete v našem on-line obchodu. A pokud vrátíte správné položky za vrácení peněz: na všechny vrácené položky se vztahuje 15% poplatek za zásobování. Poplatky za dopravu a manipulaci jsou nevratné.


Nepokryjeme náklady na odeslání nebo výměnu balíku správných objednávek, budete zodpovědní za náklady na dopravu a manipulaci. Dále doporučujeme, abyste přidali sledování a pojištění pro vlastní ochranu, protože nemůžeme být odpovědní za ztracené zásilky.


Veškeré vrácené zboží je třeba zaslat na adresu, kterou nám zasíláme e-mailem.


Výměny

Kontaktujte nás před odesláním položek zpět. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu, tj. Neopotřebované, pozměněné nebo vyprané, se všemi značkami připojenými. Opotřebované nebo špinavé předměty se vám vrátí zpět.


Nepokryjeme náklady na přepravu za výměny, budete zodpovědní za vrácení poštovného a za přepravu a manipulaci s náklady na zaslání vyměněných zásilek zpátky k vám. Kromě toho vám doporučujeme, abyste při odesílání zásilek nám poskytli informace o sledování a pojištění pro vlastní ochranu, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené zásilky. Poplatky za dopravu a manipulaci jsou nevratné.


Přátelská poznámka: Pečlivě vyberte svůj výrobek a velikost. Pokud chcete vrátit zboží kvůli vaší nedbalé chybě, musíte zaplatit tam a zpět nákladní dopravu.


Zrušení objednávky

Zrušení objednávky musí být vyžádáno před odesláním objednávky. Bude účtován storno poplatek, který činí 10% z celkové částky objednávky. Protože zpracováváme všechny objednávky co nejrychleji během 6-8 hodin po umístění objednávek, takže po objednávce není vždy možné zrušit objednávku. Doufám, že v tomto klíčovém bodě můžete pochopit. Žádosti o zrušení po odeslání objednávky budou zpracovávány v souladu s našimi zásadami pro vrácení.


Přátelské oznámení

Pokud neobdržíte své 10místné číslo sledování do 3 dnů po zadání objednávky, mohl by váš e-mailový server zaznamenat jako spam. V takovém případě nás kontaktujte, abychom vám pomohli při sledování objednávek.