Zásady ochrany osobních údajů

Registrace:

Doporučujeme, abyste se zaregistrovali při nakupování na našich webových stránkách, ale není to nutné. Náš registrační formulář vyžaduje, aby nám uživatelé poskytli kontaktní informace (například jméno, věková skupina, poštovní adresa, denní telefonní číslo, e-mailovou adresu a heslo). Musíte být starší 13 let se zaregistrovat. Registrace nám pomáhá poskytnout vám rychlou a jednoduchou zkušenost s pokladem. Kontaktní údaje o zákaznících, které uvedete v registračním formuláři, budou použity k tomu, aby vás kontaktovaly ohledně stavu objednávky nebo odpovědi na vaše dotazy. Kromě toho, pokud se rozhodnete zrušit, bude vám použito zasílání e-mailových zpráv o nadcházejících prodejích, soutěžích, propagacích a informacích o produktech. Berete na vědomí a souhlasíte s tím, že jste odpovědni za zachování důvěrnosti vašich registračních údajů a hesla. Pokud chcete, můžete také vyplnit profil zákazníka. Zatímco to není nutné, informace získané z profilů zákazníků nám pomáhají dozvědět se více o našich zákaznících a využívá se ke zlepšení našich nákupních zkušeností s námi.


Informace o objednávce:

Zákazníci mohou k nákupu produktů použít formulář objednávky. Při zadávání objednávky shromažďujeme kontaktní informace, například poštovní a e-mailové adresy, a finanční informace, například číslo účtu nebo čísla platební karty. Kontaktní informace z objednávkového formuláře slouží k zaslání objednávek a informací našim zákazníkům a v případě potřeby kontakt s nimi. Můžete se rozhodnout platit kreditní kartou.


Naše záruka:

Snažíme se chránit vaše soukromí. Informace, které nám poskytnete, nejsou poskytovány ani prodávány žádnému externímu partnerovi, s výjimkou společnosti, která doručuje vaši objednávku. Vaši poštovní adresu a telefonní číslo sdílíme pouze s přepravní společností. Informace, které shromažďujeme od vás, se používají pouze k zpracování a odeslání objednávky. Vaše e-mailová adresa se používá pouze k poskytnutí čísla potvrzení a sledování objednávky. Vaše telefonní číslo se používá pro kontakt s Vámi v případě problému s naplněním nebo doručením Vaší objednávky. Máte-li jakékoli dotazy, připomínky nebo připomínky k našim zásadám ochrany osobních údajů, rádi bychom je věděli, abychom je mohli řešit.